Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ogrodzenia

System pozwala na wykonanie ogrodzenia, pełnej elewacji, garażu, budynku gospodarczego lub elementów aranżacji ogrodu, w krótkim czasie oraz bez względu na nierówności podłoża. Betonowe elementy systemu cechuje niska nasiąkliwość oraz odporność na warunki atmosferyczne i uszkodzenia.

wejdź

Nowoczesne ogrodzenia frontowe charakteryzuje unikatowe wzornictwo, wysoki stopień zabezpieczenia antykorozyjnego oraz stabilna konstrukcja, które zostały uzyskane przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Przygotowane są z myslą ogrodzeń domów i posesji prywatnych. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej i wymiarowej. Ogrodzenia frontowe charakteryzują sie nowoczesnym stylem, który cechuje prostota i elegancja. Unikatowe wzornictwo dokonale łączy się z nowymi trendami w architekturze.

wejdź

Panele ogrodzeniowe znajdują szerokie zastosowanie jako ogrodzenia: posesji prywatnych, obiektów sportowych, obiektów przemysłowych, budynków użyteczności publicznej, supermarketów, fabryk, zabezpieczenia torowisk ,przegrodzenia, ogrodzenia parków.

wejdź

Ogrodzenie betonowe dwustronne firmy PREF-BET.

wejdź

Oferowane przez nasza firmę ogrodzenia kute cechuje piękne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania. Zrealizujemy każde zamówienie. 

wejdź

 

Działy firmy