Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pustaki elewacyjne DREWBET

Kategoria: Kamień elewacyjny
Producent: Furniture Company
Pustaki elewacyjne łupane z serii FASADE BLOCK stosowane są głownie do wznoszenia ścian oraz wykończenia elewacji w budownictwie wielorodzinnym, jak i obiektach użyteczności publicznej. Elementy pozwalają na wykonanie dowolnego kształtu w tym wewnętrznych ścian rożnego typu budowli. Powtarzalność oraz precyzyjne wykonanie pustaków (równe krawędzie) pozwalają na wznoszenie ścian o estetycznym wyglądzie, przy znacznie mniejszym zużyciu spoiwa i skróceniu czasu realizacji w porównaniu do klasycznie wznoszonej powierzchni pionowej. Szeroka gama kolorów i kształtów elementów elewacyjnych z tej serii pozwala na uzyskanie efektownych i oryginalnych rozwiązań.
DREWBET AIRBRICK SYSTEM doskonale współgra zarówno technologicznie jak i wzorniczo z elementami serii FENCE. Pustaki ogrodzeniowe pozwalają na wykonanie klasycznych jak i pełnych ogrodzeń typu mur. System sprawdza się zarówno w kwestii utrzymania bezpieczeństwa posesji jak i w charakterze dekoracyjnym.
Elementy z serii GARAGE umożliwiają realizację budynków parterowych z lekkim zadaszeniem lub poddaszem użytkowym w terenie zagospodarowanym bez dużej ingerencji w podłoże. Nowatorski system pozwala na budowę budynków użytkowych bez pozwolenia budowlanego (do 25m2 powierzchni) oraz trzy krotne skrócenie czasu jego realizacji. Firma oferuje gotowe rozwiązanie technologiczne (fundamenty, ściany, dach) dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Pustaki elewacyjne o wymiarze 38 x 7,5 cm zaprojektowane zostały z myślą o inwestycjach o krótkim czasie realizacji. Jednostronnie gładkie betonowe bloczki w procesie wibroprasowania betonu uzyskują niezwykle ciekawa teksturę dekoracyjną imitującą łupany kamień, ponadto są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia. Pustaki pozwalają na wznoszenie lub wykończenie ściany, bez konieczności niwelowania nierowności powierzchni. Elementy systemu dostępne w jedenastu modnych w tym sezonie kolorach są wytrzymałe, nienasiąkliwe oraz odporne na mróz.
 
Dobierając materiały do wykończenia elewacji kierujemy się nie tylko odbiorem wizualnym ale również funkcjonalnością.
 
Mrozoodporne pustaki firmy DREWBET posiadają szlachetny wygląd surowego betonu. Doskonale komponują się z nowoczesna architektura jak i klasycznym budownictwem.


Kolorystyka
Pustaki Elewacyjne 38 x 7,5 cm


Elewacja wykonana z elementów z serii DREWBET AIRBRICK SYSTEM wygląda niczym wykonana z bloków naturalnego kamienia. System z pustaków łupanych znacznie upraszcza i skraca proces budowy oraz pozwala na wykonanie renowacji elewacji w niezwykle krótkim czasie. Powierzchnie dekoracyjne pustaków posiadają gotowa fakturę eliminującą potrzebę wykonywania dodatkowych tynków. Elementy systemu umożliwiają zaprojektowanie prostych form elewacyjnych, jak również uzupełniającej, skomplikowanej zabudowy. Pustaki pozwalają na wykończenie ocieplonej elewacji, czy postawienie ścianki działowej w sposób ekonomiczny, szybki i niezwykle estetyczny.
Powierzchnia elewacyjna pustaka (łupana) posiada gotowa fakturę eliminującą potrzebę wykonywania tynków, oraz gładka powierzchnie stykowa.

Kolorystyka
Pustaki Elewacyjne 38 x 16 cm

 


AIRBRICK DREWBET SYSTEM z serii GARAGE to kompleksowy system elementów potrzebnych do budowy garażu lub dowolnego budynku gospodarczego o powierzchni od 25m2 do 35m2. System pozwala na realizację budynków parterowych z lekkim dachem oraz budynków z poddaszem użytkowym na rożnym usytuowaniu terenu. Seria DREWBET GARAGE to atrakcyjny wzgląd, 3-krotnie krótszy czas realizacji oraz funkcjonalność. Pustaki z tej serii korespondują kolorystyka z innymi elementami SYSTEMU AIRBRICK DREWBET.
Garaże i budynki o powierzchni
do 25m2 bez pozwolenia
System garażowy firmy DREWBET pozwala na szybkie wykonanie budynku, w ramach zgłoszenia budowlanego.