Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Betonowe płytki ścienne DREWBET

Kategoria: Kamień elewacyjny
Producent: Furniture Company

Betonowe płytki ścienne są niezwykle nowoczesnym materiałem wykończeniowym.

Ich prosta forma prostopadłościanu daje wręcz nieograniczone możliwości przy aranżacji wnętrz i budowie nietypowych elementów zabudowy, ponieważ:

 

  • Posiadają niezwykła, charakterystyczna dla betonu odporność na uszkodzenia, dlatego sprawdza się w charakterze okładziny baru, kontuaru, patio czy jako okładzina ścienna klatki schodowej – miejsc narażonych na otarcia i uszkodzenia mechaniczne.

  • Odporne na mróz elementy doskonale zabezpiecza elewacje lub nawet najbardziej skomplikowane tektonicznie ogrodzenie.

  • Ochronią ściany przed wilgocią. Mogą stanowić uzupełnienie wystroju gabinetów kosmetycznych, zakładów fryzjerskich czy pokoi kąpielowych.

  • Jako materiał odporny na ogień, rekomendowany jest do wyposażenia obiektów publicznych przeznaczonych do imprez masowych i spotkań. Pytki doskonale sprawują się na powierzchniach grzewczych takich jak obudowy kominka czy kaloryferów.

  • Naturalna kolorystyka sprawia, że płytki betonowe firmy DREWBET można stosować nieomal wszędzie. Można malować je farbami do betonu metoda natryskowa lub pędzlem.

  • Dostępne są w postaci podłużnych elementów o dwóch wysokościach, z możliwością dowolnego montażu: w pionie, w poziomie, na styk lub z fuga. Ułożone w pionie doskonale pokryją zaokrąglone powierzchnie typu kolumna czy kontuar baru.

  • Prosty, szybki, czysty montaż „na klej” – zaprojektowane z myślą o Tobie!

Wymiary płytek

Okładzina ścienna marki DREWBET wytwarzana jest w kształcie prostokątnych płytek, w dwóch wymiarach z barwionego w masie betonu.

 

Barwa i struktura

Realistyczny wygląd nadają naturalistyczne przebarwienia w masie oraz łupana struktura. Zamierzona różnorodność w kolorystyce oraz grubości płytek nadaje powierzchni wyjątkowo naturalny wygląd.

 

Obróbka

Cięcie płytek można wykonywać szlifierką kątową, lub młotkiem obtłukujac kamień do uzyskania zamierzonego kształtu. Otwory w płytkach wykonać można frezarką lub wiertarką z zamocowanym frezem trzpieniowym.

 

 

Kolorystyka 

  

  

szaro-biały

 

 

  

 biały

 

 

  

 złota jeśień D1

 

 

  

 ciemny-braz 

 

 

  

 piaskowy

 

 

 

 złota jesień D2

 

 

  

 szaro-czerwony

 

 

  

 czerwono-grafitowy

 

 

  

 jasny-braz

 

 

  

 szaro-piaskowy  

 

 

 

 grafitowy