Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Architektura ogrodowa

Betonowe Drewno Ogrodowe to elementy małej architektury ulic i ogrodów, wykonane z betonu. Betonowe drewno to odwzorowanie niemalże w 100% drewna o bardzo wyrazistych słojach, kolorystyce, spękanej powierzchni, korze i sękach, które jak wiadomo posiadają drzewa.

wejdź

Gazony to dekoracyjne elementy ogrodowe. Mają bardzo szerokie zastosowanie służące do ozdobienia parku, ogrodu, do budowy muru, ogrodzenia lub ekranu dźwiękochłonnego, a także do umocnienia skarpy czy nasypu. Można je układać na wiele sposobów oraz obsadzać kwiatami, skalniakami lub iglakami. Dzięki temu są one wspaniałą ozdobą, która sprawi, że ogród będzie wyglądał kolorowo.

wejdź

Palisada betonowa, mrozoodporna i odporna na uszkodzenia, w dwóch wysokościach doskonale zabezpieczy ścieżki żwirowe czy krawędź schodów ogrodowych.

wejdź

Wysokiej jakości donice, doniczki do wnętrz i ogrodów, na balkony i tarasy.

wejdź

Obrzeża dekoracyjne to połączenie obrzeża z palisadą okrągłą. Idealnie nadaje się do rozdzielenia nawierzchni z kostki brukowej od trawnika. Polecamy także ich wykorzystanie na schody.

wejdź

Schody łupane

wejdź

Inne produkty z architektury ogrodowej, w tym oczka wodne.

wejdź

 

Działy firmy